Sto e. Allard 051567447
Stamtavla Skriv ut / Dela
Hingstlinje
Allard 050166535
Allerstrand 310015928
Allmers 310016723
Alkoven I 310014017
Alderman I 310010309
Alnok 180019588
Adeptus xx
Adonis xx
Grimston xx
Stockwell xx
The Baron xx
Birdcatcher xx
Sir Hercules xx
Whalebone xx
Waxy xx
Pot8os xx
Eclipse xx
Marske xx
Squirt xx
Bartlet's Childers xx
Darley Arabian ox
Stolinje
Odöpt sto 3919137873
Avkommor (1)
| Namn | Ras | Kön | Född | Far |
|---|---|---|---|---|
| Amtskasse 051886951 | Östtyskt Varmblod | Sto | 1951 | Amtsrat 050261745 |
Halvsyskon
På fadersidan (1)
| Namn | Ras | Kön | Född | Mor |
|---|---|---|---|---|
| Allernetteste 051253545 | Mecklenburgare | Sto | 1945 | Schwertstunde 914458735 |
Matchmaking
Välj en hingst eller valack för att simulera en stamtavla för ett föl med Sto e. Allard 051567447 som mor.